KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229399
nr 1522 9399
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad. Olja på duk, 45x80 cm, yttermått inklusive ram: 58x93 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:06:28
20/2 02:58:44
100 kr
20/2 17:55:43